ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

 • ВИКОРИСТОВУВАНА ТЕРМІНОЛОГІЯ

  1. Сайт Виконавця — офіційний веб-сайт Виконавця: https://artemstepanchuk.com/.
  2. Особистий кабінет — певна закрита область веб-ресурсу, що відображає матеріали навчання та іншої інформації в рамках концепції послуг навчання.
  3. Винагорода Виконавця — оплата за надання послуг навчання та доступ до навчальних матеріалів, відповідно до вартості опублікованій на сторінці веб-сайту Виконавця: https://artemstepanchuk.com/
 • ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. ФОП Савченко Олександр Сергійович, 3313017850 (іменований — Виконавець), надає можливість будь-якій дієздатній особі (іменований — Замовник) укласти цей Договір (далі — Договір) з метою отримання послуг навчання відповідно до п. 2.1. цього Договору.
  2. Положення даного Договору регулюють взаємовідносини між Виконавцем з одного боку і Замовником з іншого боку (при спільному згадуванні іменовані — Сторони) на підставі умов даного Договору.
  3. Всі користувачі мають отримати доступ до Договору в будь-який момент, натиснувши на посилання «Публічна оферта» на Сайті Виконавця.
  4. Дані про надання послуг навчання, їх опису та вартість є пропозицією укладення Договору про надання послуг.
  5. Надання послуг навчання Виконавця здійснюється на умовах цього Договору та тільки у випадку з повним і беззастережною згодою з такими послугами. Часткова угода або угодв на інших умовах не допускається.
  6. Виконавець має право в будь-який час вносити зміни в цей Договір, але в будь-якому випадку такі зміни публікуються і доводяться до загального відома шляхом опублікування оновленого тексту на Сайті Виконавця.
  7. Використання Замовником послуг навчання Виконавця після внесення змін до тексту цього Договору є підтвердженням прийняття умови Договору з урахуванням внесених змін.
  8. Умови цього Договору дійсні для Замовника незалежно від форми і порядку оплати послуг навчання.
  9. Справжнім Договором Сторони підтверджують досягнення повної згоди між ними щодо Предмету цього Договору, відповідно до п 3.1 даного Договору. Договір з моменту його укладення припиняє гарантії, пакти і будь-які інші домовленості (в письмовій та усній формі) між Сторонами і має обов’язкову силу для Сторін.

 • ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  1. Виконавець за винагороду відповідно до умов цього Договору надає Замовнику доступ до навчальних матеріалів, згідно пакетам навчання, планами, вартості, детальний опис яких міститься на Сайті Виконавця і в умовах даного Договору (далі — послуги навчання).

  2. В рамках співпраці за цим Договором Замовник може вибрати різні Пакети навчання:

  Пакет Старт:
 • доступ в особистий кабінет освітньої платформи з усіма відеоматеріалами, презентаціями та практичними заняттями;
 • доступ в загальну закриту Telegram групу учасників курсу;
 • доступ в загальну закриту групу в Facebook «China University»;
 • контакти перевірених логістичних компаній і ельфів.

  Пакет Голд:
 • доступ в особистий кабінет освітньої платформи з усіма відеоматеріалами, презентаціями та практичними заняттями;
 • доступ в загальну закриту Telegram групу учасників курсу;
 • доступ в загальну закриту групу в Facebook «China University»;
 • контакти перевірених логістичних компаній і ельфів.
 • запис конференції в форматі 360 «Бізнес з Китаєм по-дорослому»;
 • відібрані контакти фабрик найперспективніших товарів з виставок Китаю.

  Пакет Віп:
 • доступ в особистий кабінет освітньої платформи з усіма відеоматеріалами, презентаціями та практичними заняттями;
 • доступ в загальну закриту Telegram групу учасників курсу;
 • доступ в загальну закриту групу в Facebook «China University»;
 • контакти перевірених логістичних компаній і ельфів.
 • запис конференції в форматі 360 «Бізнес з Китаєм по-дорослому»;
 • відібрані контакти фабрик найперспективніших товарів з виставок Китаю;
 • одна офлайн зустріч: консультація з Артемом Степанчук або декількома експертами;
 • закрита Telegram група тільки для учасників пакету «Віп»;
 • можливість отримувати особисті консультації від Виконавця в месенджері;
 • пост про бізнес кожного учасника пакету Віп в instagram і facebook на офіційних сторінках Виконавця;
 • можливість кооперації на youtube на каналі Виконавця;
 • 1 місяць доступу до мобільного додатку спільноти China Business Community – “СВС”, за запитом.

  3. Умови даного Договору поширюються на всіх користувачів Сайту Виконавця і містять принципи реєстрації і користування Особистим кабінетом, а також електронного бронювання послуг навчання, оплати послуг навчання та укладення договорів на надання послуг навчання.
  4. Інформація про вартість пропонованих послуг призначена для ознайомлення з конкретними видами послуг навчання.
  5. Факт оплати Замовником послуг навчання свідчить про безумовне прийняття Замовником умов, визначених у цьому Договорі.
  6. Вартість послуг навчання визначається в залежності від обраного Замовником навчального матеріалу.

 • УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

  1. Це Договір про надання навчальних послуг між Замовником і Виконавцем. 
  2. Умовою для користування послугами навчання Виконавця є ознайомлення і прийняття цих умов Договору.
  3. Виконавець надає можливість замовлення послуг навчання та отриманні інформації про такі послуги наступним чином:
  4. Замовлення послуг навчання на Сайті Виконавця (онлайн) за допомогою процедури реєстрації відповідно до п. 4.5, 4.6 Договору;
  5. Ознайомлення з інформацією надання послуг навчання на Сайті Виконавця;
  6. Ознайомлення з інформацією надання послуг навчання по телефону, зв’язавшись з Виконавцем: +38 (050) 528-08-08.
  7. Виконавець приймає замовлення в режимі онлайн цілодобово, сім днів на тиждень. Замовлення про надання послуг навчання у вихідні дні обробляються в перший робочий день, наступний за днем ​​подачі замовлення.
  8. Ухвалення умов цього Договору здійснюється шляхом висловлення згоди з умовами Договору та реєстрації у вигляді заповнення реєстраційної форми на Сайті Виконавця з внесенням своїх персональних даних в реєстраційну форму, розташовану на Сайті Виконавця і автоматичного оформлення документа, що підтверджує оплату.
  9. Умови Договору вважаються прийнятими з моменту введення в реєстраційну форму всіх необхідних даних, вирази беззастережної згоди Замовника з правилами і положеннями Договору, вибираючи відповідну програму навчання, шляхом натискання кнопки «Забронювати місце» і продовжити процедуру реєстрації натиснувши кнопку «Продовжити».
  10. Виконавець надсилає підтвердження прийняття умов Договору Замовником, переданих по електронній пошті або відмова від прийняття Замовником умов на зазначений ним електронну адресу. Після отримання зазначеного Підтвердження Договір вважається укладеним.
  11. Відомості, що надаються Замовником в процесі замовлення послуг навчання, повинні бути правдивими, актуальними і точними. Виконавець залишає за собою можливість відмовити у виконанні надання послуг навчання, якщо надані відомості будуть не точними і виключають можливість виконання замовлення, зокрема, надання матеріалів навчання.
  12. До моменту підтвердження свого вибору програми навчання після внесення даних в реєстраційну форму за допомогою кнопки «Продовжити» Замовник може вносити зміни, шляхом вибору іншої програми навчання, а також змінювати адресні і контактні дані для відправки інформації необхідної для доступу до Особистого кабінету. Підтвердження Замовником замовлення послуг навчання шляхом натискання кнопки «Продовжити» означає прийняття на себе зобов’язання оплати вартості послуг навчання, про що Замовник безпосередньо повідомляється.
  13. Після реєстрації, за 7 календарних днів до дня надання послуг навчання Замовника на Сайті Виконавця, Виконавець надсилає на зазначений ним при реєстрації адресу електронної пошти (E-mail) повідомлення. У повідомленні міститься інформація з відомостями, необхідними для доступу до Особистого кабінету Замовника.
  14. Цей Договір укладається шляхом прийняття умов Договору. Відсутність підписаного між сторонами примірника Договору на паперовому носії, з проставленням підписів і печаток сторін, в разі проведення по ньому фактичної оплати Замовником, не є підставою вважати цей Договір неукладеним.

 

 1. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ

  1. Послуги навчання за цим Договором надаються виключно на умовах 100 — відсоткової передоплати їх вартості по конкретному Пакету навчання, в момент реєстрації на Сайті виконавця, якщо інше не погоджено Сторонами.
  2. Виконавець не несе відповідальності за порядок перерахування / зарахування коштів.
  3. Моментом оплати вважається момент зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця або отримання готівкових коштів Виконавцем.
  4. Оплата послуг Договору здійснюється по закінченню процесу оплати Пакету навчання на Сайті Виконавця шляхом натискання на кнопку «Оплата» і подальшої оплати за даним рахунком.
  5. Виставлення рахунку проводиться онлайн шляхом створення рахунку.
  6. Партнер повинен сплатити всі збори, які знаходяться в створеному рахунку для оплати Пакету навчання відповідно до встановлених умов оплати Виконавця, правилами платіжної системи.
  7. Партнер оплачує всі банківські збори.
  8. Рахунок підлягає оплаті протягом терміну і в валюті, зазначених в рахунку.
  9. Партнер не має права вимагати повернення коштів за відмову від права тимчасового користування послугами навчання.
  10. Вартість Пакетів і послуг Компанії для Замовників:
 2. Пакет STANDART в еквіваленті 499 доларів США
 3. Пакет PRO в еквіваленті 1299 доларів США
 4. Пакет VIP в еквіваленті 2999 доларів США

  11. Після того, як Пакет навчання буде оплачений, права користування і функціональні можливості відповідно до цього Договору повинні бути доступні Замовнику.

  12. Вартість Пакета навчання може бути зменшена у зв’язку з акційними пропозиціями виконавця, які будуть оприлюднені на Сайті Виконавця.
  13. Оплата цього Договору має на увазі остаточне і безумовне згоду з умовами цього Договору.
  14. Зробивши оплату Пакета навчання, Партнер підтверджує наявність заявленого функціоналу в належній якості.
  15. Справжнім Договором Замовник підтверджує, що він розуміє і приймає, що право тимчасового користування послугами навчання не є правом власності на такі послуги навчання.
 5. ВІДМОВА ВІД ПОСЛУГ І ОНЛАЙН НАВЧАННЯ, ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

  1. Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, Замовник отримує право відмовитися від послуг навчання і отримати відшкодування коштів. Замовник має право відмовитися від оплачених послуг навчання, повідомивши Виконавця в установлені строки цим Договором.
  2. Від дати отримання Виконавцем запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням.
  3. Замовник розуміє і погоджується з тим, що, якщо замовник почав користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, Виконавець утримає з внесеної суми оплати, суму вартості фактично наданих послуг навчання, на момент отримання запиту на повернення.
  4. Оскільки, деякі Пакети послуг мають на увазі надання Замовнику доступу до закритих чатах, Замовник розуміє, що в разі оформлення повернення після надання йому подібної інформації і доступу чатах, при поверненні, Виконавець утримує з внесеної суми оплати не менше п’ятдесяти (50)% від вартості навчання, незалежно від кількості занять до яких Замовник отримав доступ.
  5. Для відмови від послуг навчання та оформлення повернення, необхідно звернутися в службу підтримки за телефоном, вказаним на Сайті Виконавця. Виконавець підтвердить отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при реєстрації.
  6. Для оформлення повернення, обов’язково необхідно повідомити персональні дані, вказані при реєстрації; назву Пакету навчання; дату реєстрації; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.
  7. Замовник розуміє, що, в разі неподання необхідної інформації, Виконавець має право відмовити в поверненні і не розглядати звернення.
  8. Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, Виконавець повертає кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.
  9. Для повернення коштів Виконавець користується тим же способом платежу, який Замовник використовував при оплаті послуг навчання. Виконавець утримує із суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.
  10. Якщо Замовник не користувався послугами (не подивився доступні заняття) не з вини Виконавця або відмовився від користування послугами навчання з порушенням термінів та встановленого порядку, Виконавець не відшкодовує вартість таких послуг.
  11. Виконавець виразно залишає за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг навчання, публікуючи особливі умови відмови на Сайті Виконавця.
  12. У разі, якщо послуги навчання були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: Замовник уже отримав доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.
  13. У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг навчання) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

 6. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ

  Виконавець зобов’язується:

  На підставі цього Договору та після оплати вартості обраної Замовником послуги навчання надати йому такі послуги в термін, визначений зазначеним планом на Сайті Виконавця.


  До початку надання послуг навчання надати відеоуроки і проведення вебінару з Замовником.


  Забезпечити безперервність послуг навчання відповідно до обраного Замовником Пакетом навчання.


  Забезпечити Замовника необхідними матеріалами навчання.


  Своєчасно повідомляти Замовника про перенесення занять, передбачених планом з одночасним повідомленням дати, на яку перенесено вказане навчання.


  Надавати Замовнику послуги згідно з умовами цього Договору.


  Виконавець має право:


  У будь-який час вносити будь-які зміни в роботу Сайту і умов Договору без попереднього повідомлення Замовника. Поправки набувають чинності без повідомлення Замовників про зміну Договору.


  Використання Замовником послуг навчання Виконавця після внесення змін до тексту цього Договору є підтвердженням прийняття умови Договору з урахуванням внесених змін. Замовник погоджується з тим, що

  Виконавець не несе відповідальності перед ним або будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, перерви в роботі, перенесення даних, оновлення або додавання функціоналу, або припинення роботи Сайту.

  Відхилити заявку на реєстрацію від будь-якого Замовника, в разі порушення Замовником умов Договору, в тому числі, згідно з порядком проходження реєстрації.


  Призупинити / припинити надання Замовнику послуг навчання в односторонньому порядку в разі Замовник порушив умови цього Договору;


  Для цілей організації функціонування та технічної підтримки послуг навчання та виконання цього Договору Виконавець має технічну можливість доступу до персональних даних Замовника, яку реалізує тільки у випадках, встановлених цим Договором, або відповідно до норм законодавства.


  В односторонньому порядку розірвати цей Договір достроково в разі невиконання Замовником його умов, з наслідками передбаченими цим Договором.


  Вносити в односторонньому порядку зміни до цього Договору, а також матеріали навчання і вартість послуг навчання з попередньою їх публікацією на Сайті. При цьому внесення змін до матеріалів навчання і вартості послуг навчання, при наданні Замовнику послуг навчання не допускається.


  Вимагати від Замовника відшкодування шкоди, заподіяної діями Замовника. Переносити заняття, передбачені навчальним планом, з одного дня на інший, але своєчасно при цьому попередивши Замовника не менше, ніж за три години.


  Не допускати Замовника до навчання в стані алкогольного та / або наркотичного сп’яніння.

 7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗАМОВНИКА

  Замовник зобов’язаний:

  Сумлінно виконувати умови цього Договору, дотримуватися правил поведінки і своєчасно внести плату за послуги навчання за обраним навчальним планом.


  Перед початком надання послуг навчання виконати умови даного Договору, в тому числі, ознайомитися з відеоуроками Виконавця.


  В ході отримання послуг навчання виконувати законні вимоги Виконавця, не бути на заняття в стані алкогольного та / або наркотичного сп’яніння, проявляти повагу до оточуючих.


  Чи не публікувати, не передавати третім особам і не використовувати в комерційних цілях матеріали послуг навчання, що надаються Замовнику в ході надання йому послуг навчання, в тому числі для самостійної роботи.


  Повідомляти належним чином виконавця про відмову від послуг навчання, відповідно до умов даного Договору.


  Беручи умови, дотримуватися всі поправки і зміни, які вносить Виконавець.


  Замовник має право:


  Отримувати послуги навчання, передбачені цим Договором.


  Вимагати дотримання Виконавцем умов цього Договору.


  Вносити оплату Виконавцю за послуги навчання, відповідно до обраного Пакету навчання.


  Розірвати цей Договір в односторонньому порядку за умови попереднього повідомлення про це Замовника за 14 (чотирнадцять) календарних днів. У разі дострокового розірвання даного Договору оплата Замовнику послуги повертається відповідно до розділу 6 цього Договору.


  Користуватися послугами навчання, не втручаючись і не порушуючи роботу Виконавця.


  Не розсилати та не публікувати на Сайті Виконавця комерційну інформацію.


  ористуватися послугами навчання так, щоб не створювати незручностей для інших Замовників і Виконавця;


  Право відмовитися від послуг навчання і отримати відшкодування коштів, повідомивши Виконавця в установлені строки цим Договором.


  Використовувати отримане навчання виключно для власного споживання.


  Зобов’язується використовувати послуги навчання виключно відповідно до положень цього Договору та чинним законодавством України.
 8. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

  1. Загальна інформація.

  1.1 Виконавець дуже серйозно ставитися до конфіденційності даних Замовників, а також до вимог міжнародного та національного законодавства щодо захисту даних, перш за все до вимог Загального регламенту щодо захисту персональних даних (GDPR). У цій Політиці конфіденційності пояснюється, як Виконавець збирає і використовує дані Замовників і кому може їх розкривати.
  1.2 Користуючись навчальними послугами при проходженні реєстрації на Сайті Виконавця, Замовник надає свою інформацію.
  1.3 Персональні дані – це будь-яка інформація, яка дає можливість ідентифікувати Замовника, а також інформація про вашу діяльність, наприклад, про використання Сайта Виконавця якщо таке використання прямо пов’язане з інформацією, що дозволяє ідентифікувати Замовника.
  1.4 Використовуючи послуги навчання, Замовник погоджується і приймає його норми, надає дозвіл на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення, знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних систем в порядку, визначеному цією політикою конфіденційності. Обробка персональних даних починається з моменту прийняття Договору.
  1.5 Виконавець залишає за собою право в будь-який час змінювати політику конфіденційності без персонального повідомлення кожного Замовника. Замість цього, Виконавець буде публікувати дату останніх змін, внесених до Політики конфіденційності, в поле «Дата останніх змін». Продовжуючи використовувати Сайт після внесення таких змін, Замовник погоджується і приймає їх як частину Політики конфіденційності.
  1.5 Ця Політика конфіденційності є додатком до Договору і є невід’ємною його частиною.

  2. Збір персональних даних

  2.1 Для надання послуг Виконавець може збирати такі категорії персональних даних:
  2.2 Інформацію, яку Замовник надає. При реєстрації Виконавець просить надати особисту інформацію, таку як прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, стать, адреса, номер телефону. Ця інформація зберігається в Особистому Кабінеті.
  2.3 Автоматичний збір технічної інформації. При використанні Замовником Сайту Виконавця, Виконавець збирає деяку інформацію автоматично, наприклад, IP-адреса, тип операційної системи, тип браузера, час і дату відвідування. Така інформація може бути персональними даними, якщо вона прямо ідентифікує Замовника.

  3. Cookie

  3.1 Виконавець може також автоматично збирати певну інформацію шляхом використання cookie. Cookie — це невеликий файл з букв і цифр, який завантажується на комп’ютер Замовника, коли він відвідує певні веб-сайти.
  3.2 З метою надання послуг Виконавець може збирати різні види cookie, які потрібні для:
  — ідентифікації;
  — поліпшення навігації користувачів по Сайту Виконавця;
  — поліпшення роботи і якість Сайту Виконавця.Ви можете відключити дію cookie і видалити їх за власним бажанням;
  — змінити настройки браузера, щоб обмежити використання cookie;
  — обмежити можливість браузера стежити за вашою історією переглядів веб-сайтів.

  4. Використання персональних даних

  4.1 Виконавець використовує всю зібрану інформацію, щоб надавати, підтримувати, захищати і покращувати наявний Сайт Виконавця, розробляти нові послуги.
  4.2 Виконавець використовує персональні дані для:
  — надання послуг за допомогою Сайту Виконавця;
  — оцінки, аналізу та вдосконалення нашого сайту Виконавця (в тому числі, для проведення опитувань, анкетування і т.п.);
  — полегшення вашого користування Сайтом Виконавця;
  — полегшення адміністрування Сайту Виконавця.
  4.3 Виконавець використовує персональні дані в такій мірі, наскільки це необхідно для раціонального виконання наших юридичних обов’язків.

  5. Поширення і розкриття персональних даних

  5.1 Виконавець не передає персональні дані Замовника третім особам, крім як за згодою Замовника або на умовах, визначених цією Політикою конфіденційності.
  5.2 Виконавець вважає своїм обов’язком виконання і дотримання вимог законодавства, тому може розкривати персональні дані в деяких випадках. Зокрема, Виконавець може розкрити відповідні персональні дані, якщо буде вважати це необхідним і обґрунтованим для дотримання законодавства, судового процесу, для проведення розслідування або на вимогу інших державних органів, а також у відповідь на скарги, для захисту від шахрайства, зловживань, неправильного або незаконного використання сайту.

  6. Захист інформації

  6.1 Вся персональна інформація, що належить вам, зберігається на надійно захищених серверах.

  7. Термін зберігання персональних даних

  7.1 Ваші персональні дані будуть зберігатися протягом терміну, необхідного для досягнення зазначеної вище мети обробки таких даних.

  8. Зворотній зв’язок
 9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  10.1 Будь-які дії Замовника в рамках цього Договору повинні відповідати умовам цього Договору. Замовник бере на себе повну відповідальність за всі свої дії в рамках цього Договору, які будуть здійснені ним після укладення цього Договору.
  10.2 Використовуючи Сайт виконавця, Замовник погоджується з тим, що викачує з Сайту Виконавця або з його допомогою будь-які матеріали навчання на свій власний ризик і несе особисту відповідальність за можливі наслідки використання зазначених матеріалів, в тому числі за шкоду, який це може заподіяти комп’ютера (пристрою) замовника або третіх осіб, за втрату даних або будь-якої іншої шкоди.
  10.3 За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Виконавець і Замовник несуть відповідальність, передбачену цим Договором та чинним законодавством України.
  10.4 Замовник усвідомлює, що порушення ним умов цього Договору призводить до його розірвання Виконавцем в односторонньому порядку з наступним припиненням / призупиненням надання послуг навчання.
  10.5 Виконавець не несе відповідальності за невідредаговані методичні матеріали, які передаються Замовнику при наданні йому послуг навчання за обраним Пакету послуг, в тому числі матеріалів для самостійної роботи.
  10.6 Замовник несе повну відповідальність за незаконний доступ і здійснення несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів, систем та комп’ютерної мережі відповідно до чинного законодавства України.
  10.7 У разі порушення Замовником умов Договору Виконавець звільняється від виконання взятих на себе за цим Договором зобов’язань.
 10. ФОРС МАЖОР

  11.1 Виконавець і Замовник звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за цим Договором, якщо це стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після набрання чинності цим Договором в результаті подій надзвичайного характеру, які не могли бути передбачені і які неможливо було запобігти розумними заходами.
 11. ІНШІ УМОВИ

  12.1 Договір набуває чинності з моменту реєстрації та оплати послуг навчання Замовником Виконавцю і діє протягом всього терміну, визначеного в обраному Замовником пакеті навчання і терміну надання послуг Ісполнітелем.Настоящій Договір може бути припинений (розірваний) згідно умов даного Договору.
  12.2 У разі, коли Замовник вирішує припинити (розірвати) цей Договір після початку надання послуг навчання, при цьому Замовником здійснена повна оплату послуг навчання, Виконавець повертає Замовнику кошти, відповідно до розділу 6 цього Договору.
  12.3 Незгода з певними в цьому Договорі умовами тягне неможливість надання Виконавцем послуг навчання.
  12.4 Замовник надає дозвіл Виконавцю на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та вимогами міжнародного та національного законодавства щодо захисту даних.
  12.5 Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України цей договір є публічною офертою (публічним договором), і в разі прийняття його умов (акцепту) Замовник зобов’язується сумлінно їх виконувати.
  12.6 Всі суперечки і розбіжності, що виникли з приводу виконання умов цього Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів на підставі письмової заяви (претензії) Замовника.
  12.7 Виконавець після отримання від Замовника заяви (претензії), зобов’язаний протягом 20 (двадцяти) календарних днів задовольнити заявлені вимоги чи направити Замовнику мотивовану відмову.
  12.8 У разі якщо спір, який виник, не буде врегульовано в претензійному порядку, Замовник або Виконавець має право звернутися до суду за місцем знаходження Виконавця.
  12.9 Виконавець займається наданням послуг навчання «Бізнес з Китаєм по-дорослому» шляхом надання певних Пакетів навчання. У зв’язку з цим Виконавець не дає гарантії, що Замовник може на цьому заробити гроші. Причиною цього є те, що Виконавець займається наданням послуг навчання, і не займається, і ніколи не буде займатися наданням можливості заробити гроші. Важливо також зазначити, що приклади, використовувані в матеріалах навчання Виконавця або в її маркетингових матеріалах, призначені виключно для того, щоб допомогти зрозуміти принцип подальшої роботи.
  12.10 Якщо Замовником не доведено протилежне, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна та пароля, вважаються здійсненими відповідним Замовником. У разі несанкціонованого доступу до логіну та паролю і / або Аккаунту і Особовому кабінету Замовника, або поширення логіна і пароля, Замовник зобов’язаний негайно повідомити про це Виконавця.
  12.11 У разі незгоди Замовника з цим Договором або його оновленнями, Замовник зобов’язаний відмовитися від його використання, поінформувавши про це Виконавця належним чином, відповідно до умов даного Договору.
  12.12 Замовник послуг гарантує, що всі умови цього Договору йому зрозумілі, і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.
  12.13 Договір надання послуг укладений українською мовою, а його зміст відповідає наданню послуг навчання, зробленому Замовником.
 12.  АДРЕСА І РЕКВІЗИТИ

  ФОП Савченко Олександ Сергійович
  Юридична адреса: 03056, м. Київ, вул. Інститутська 16 оф 62
  Код за ДРФО 3313017850
  Банківські реквізити:IBAN: UA30320690000026005052696664

  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»
  МФО 320649